26-річна тіктокерша зловила свого хлопця на зраді, і все завдяки своїй уважності. Один момент на фотографії хлопця здав його з потрохами.

Кайлу Пает складно назвати популярним тіктокером, але недавня знахідка подарувала їй заслужену хвилину слави. Дівчина показала, як легко вона викрила свого хлопця-зрадника. Для цього їй знадобилося лише уважно подивитися на знімок, який растяпа сам їй надіслав.

"Потрібно старатися краще, мій любий", - написала kayla_paeth.

Вся увага – на скляний кухонний фартух над плитою. У відображенні можна помітити жіночі руки. Всі ознаки це доводять: білі нарощені нігті, браслети, рожевий годинник і обручка. Звичайно, про те, що він в компанії дівчини, хлопець не розповів. Чому він вирішив зберегти це в таємниці – очевидно.

@kayla_paeth

Gots to do better my guy lmao #fyp

♬ what the fuck was that - hatecrimer666

Можна припустити, що це можуть бути руки мами або сестри, але це точно не так: хлопець і його сім'я — афроамериканці, а рука на фото підозріло бліда.

Варто було kayla_paeth опублікувати ролик, він тут же став вірусним. Всього за добу його подивилося більше 700 тисяч чоловік. У коментарях користувачки соцмережі стали переконувати Кайлу кинути зрадника, а заодно і попередити дівчину на фото — мабуть, вона і не підозрює, з ким зв'язалася.

хлопець попався на зраді
хлопець попався на зраді

"Будь ласка, повідом цій дівчині. Я б була розчавлена, якби я готувала з хлопцем, а він відправив це комусь іншому", – вважає highxjess.

"Доказ вже в тому, що він готує вечерю о десятій годині!" – висловилася lizwizdom.