Повідомляється, что ведучій довелося відмовитися від запланованих проєктів.

Читайте нас у Google News!

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

У Ольги Фреймут виявили Covid-19, повідомляє Jetsetter. Через хворобу телеведучій довелося терміново змінити плани, у тому числі, стосовно роботи. Вже сьогодні вона повинна була виступити ведучою щорічної церемонії нагородження «ТОП-50 успішних жінок Львівщини», врешті, кандидатуру довелося змінити.

Щиро бажаємо Ользі якнайшвидшого одужання!

Раніше Українці повідомляли, що у вівторок 11 серпня стало відомо, що шоумен Сергій Притула буде балотуватися у мери Києва. Телеведучий Сергій Притула буде балотуватися на пост мера Києва від партії "Голос".

"Я балотуюся кандидатом на міського голову міста Києва", - заявив Притула на зборах активу партії "Голос" у вівторок в Києві.

Раніше в телеграм-каналі політсили з'явилося повідомлення: "Сергій Притула йде в мери Києва від "Голосу!"

Відзначимо, що деякі опитування дають Притулі друге місце. Інші - менше. Але в цілому він має певний відсоток підтримки, а тому буде боротися за вихід у другий тур.

Для "Голосу" ж його висунення це шанс подолати 5% бар'єр і потрапити в Київраду. Розрахунок на те, що Притула за рахунок своєї популярності (яка вище, ніж у Голосу) витягне і партію.

Якраз з'явилося інтерв'ю відомої ведучої Ольги Фреймут, яке вона давала Наталії Влащенко. Там Оля дуже відверто проїхалася Сергієм Притулою і звинуватила його у повному несмаку.

«Він відразу усе… Розумієете, у нього поганий смак. Яким би не був він розумним та інтелектуальним, але він якось дивно одягається наприклад. Ремені його дивні завжди зі штанями. Чоловік має знати, що не варто носити ремінь зі штанами, це просто непристойно! Ви уявляєте як зараз будуть з Києва (сміятися – ред)? Він зараз усе розмалює у синє-жовті кольори, буде усе як у Китає горіти, ілюмінація буде. Зараз якісь дивні правила придумає. Він усі ресторани гарні закриє, там буде випічка і перепічка. Я тоді жити тут не залишусь, ні»