Валентину Легкоступову поховали 20 серпня на Троєкуровському кладовищі. Попрощатися зі співачкою прийшли друзі і знайомі. З'явився на панахиді і тепер уже вдівець Юрій Фірсов. Раніше родичі артистки заявляли, що усунули його від організації церемонії прощання. Яхтсмен прийшов не один, з сином. Впав на коліна і цілував покійну дружину. Каявся, що не вберіг.

Читайте нас у Google News!

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Вони прожили в офіційному шлюбі трохи більше місяця. Вінчалися на початку липня в Криму в присутності 72-річної мами Валентини. Тоді Галина Іванівна була рада за дочку і, за словами близьких, навіть хвалила третього зятя. А в день похорону її відвезли на швидкій допомозі.

Буквально через кілька днів після смерті Легкоступової, всі почали шукати відповіді на запитання: «А кому дістанеться все те, що нажила співачка»? Квартира в Москві, бізнес. Претендентів четверо: мама, дочка Анетта, син Матвій і вдівець Фірсов. Але сьогодні його друг повідомив «Комсомольській правді», що на квадратні метри Юрій не претендуватиме. Він занадто убитий горем.

Напередодні стало відомо, що у менеджера Легкоступова Максима Єкимова і Юрія Фірсова відбулася серйозна розмова. Яхтсмен заявив йому 6 серпня, що тепер особисто буде займатися творчістю співачки. Він обіцяв їй організувати концерти, купити нові пісні і записати альбом.