Буває, дивишся на людину і думаєш - ось нічого особливого, звичайний хлопець або дівчина. А чому ж йому так щастить-то? Чим він заслужив, що такого зробив? Заздрість - погане почуття, але є знаки зодіаку, які виведуть з себе навіть ангелів - а чого вони такі щасливі і везучі, а?

Читайте нас у Google News!

знаки зодіаку
знаки зодіаку

Близнюки

Пурхають по життю, ні про що не думають, розважаються. Цікаво, а гроші звідки - ну, ти глянь, он яку шубу прикупили. Ух, ці Близнюки, аж злість бере. Ще й посміхаються, обніматися лізуть - звичайно, адже вони такі красиві, їх всі люблять, можна і пообніматься. Насправді все просто - стихія повітря наділяє Близнюків легкістю і відкритістю. Ось вони і літають, як метелики - крилаті і безтурботні.

Леви

Бач, пішли - горді, важливі, ну прям царі. Сиділи б в своїх палацах, що не нервували народ. Так ні ж - вийшли в світ похвалитися да позлорадствовать. А Леви і не думали зазнаватися - вони радіють життю і знати не знають, що викликають у когось почуття заздрості. А везе їм тому, що їх захищає Сонце - освітлює шлях і спалює перешкоди. Ніколи не замислювалася про вплив зодіаку на життя, поки на вечірці відразу кілька друзів не підняли цю тему. Мовляв, звичайно в тебе все так в житті добре, ти ж Лев. Не особливо вірю в гороскопи, так що хочеться запитати у інших Львів - а ви помічали незрозуміле везіння в своєму житті? Віка, 24 роки

Терези

Ой, а крокують, крокують - ніби в королівської сім'ї народилися. Звичайно, не працюють, турбот не знають - ось спинка і пряма. А їх би до верстата та в три зміни підряд, як ми, звичайні люди. А квартира у них - так це ж мрія. Напевно когось пограбували, обдурили або одружувалися з розрахунку. А покровителька Терезів Венера дивиться поблажливо на заздрісників і думає: нічого-то ви не знаєте, а Терезам доводиться «тримати обличчя», щоб в будь-якій ситуації виглядати на всі сто.

Стрільці

Ось ще везунчики знайшлися - живуть так, ніби у них мати королева, і батько нафтовий магнат. І все у них якось само собою виходить. Але не потрібно заздрити Стрільцям - вони просто життєрадісні хлопці, живуть за принципом «кожен день як останній» і з радістю зустрічають щоранку. У Стрільців теж є проблеми, але, народжені під стихією вогню, вони не помічають неприємностей або випалюють їх з коренем.

Водолії

Веселі - раз, безтурботні - два, енергійні - три. І все у них не як у людей - машина краще, будинок багатший, дружина (чоловік) красивіше. Де справедливість? А справедливість в душі у Водоліїв - все, що вони мають, вони мають завдяки своїй праці. Ще б пак, спробуй тут схалтурив - планета-покровитель Уран миттю спуститься на землю і змусить своїх вихованців діяти нестандартно.