Олег Газманов заразився коронавірусом. Відомий виконавець і автор пісень потрапив до лікарні.

Читайте нас у Google News!

Олег Газманов
Олег Газманов

Про госпіталізацію Олега Газманова стало відомо від нього самого. Відомий співак опублікував відеозвернення, в якому розповів про важку недугу.

Для початку він зазначив, що давно не виходив на зв'язок з численними шанувальниками і не записував прямі ефіри. Виною тому коронавірус, який Олег підхопив разом з дружиною Мариною.

"Я потрапив до лікарні. У мене ще було запалення легенів, супутнє цієї хвороби, втрата нюху, температура, слабкість, яка до сих пір проявляється. Я встиг схуднути на 6,5 кілограма", - повідомив Газманов і подякував лікарям, що зробили своєчасну допомогу .

По всій видимості, артист пробув в клініці недовго. Його дружина, розповідаючи про коронавіруси, зазначила, що вони лікувалися вдома.

"Спасибі всім нашим друзям, які писали, підтримували, моїм родичам і дітям, які мужньо 14 днів були без нас. Гидота моторошна, але ми з @oleggazmanov стали ще ближче ... а куди діватися на карантіне😂😂😂😂 Переглянули, перечитали все. Почали самі писати - Олег дві нові пісні, а я книгу! Немає лиха, без добра! Запрацювали імунітет, а значить поїдемо подорожувати! Літо пройшло швидко, але ми самі були не дуже. Бережіть себе, всім здоров'я (орфографія і пунктуація автора збережені. - Прим. ред.) ", - розповіла Марина.

Шанувальники побажали здоров'я парі і пораділи, що Газманова легко відбулися, захворівши коронавірусів. Не залишилися осторонь і представники вітчизняного шоу-бізнесу. Артиста і його дружину підтримали автор пісень Ігор Ніколаєв, композитор Ігор Крутой, учасниця групи "Фабрика" Саша Попова і багато інших.