Сергій Притула вперше розповів, що стало причиною його розлучення з першою дружиною Юлією Андрійчук (зараз Притула), яка народила йому первістка - сина Дмитра.

Читайте нас у Google News!

Сергій Притула
Сергій Притула

В інтерв'ю для програми «Зірковий шлях» Притула зізнався, що розлучення з Юлією сталося за їх спільною згодою і стало логічним завершенням частих сімейних конфліктів і суперечок.

За словами шоумена, вони намагалися зберегти сім'ю, проте було вже надто пізно. І коли їх шлюб вже тріщав по швах у Сергія зав'язався роман з його продюсером на «Новому каналі» Катериною Сопельник, яка в 2015 році стала його дружиною.

Катерина Притула в день весілля з Сергієм
Катерина Притула в день весілля з Сергієм

«На жаль, через ряд обставинних и моє невміння правильно вітрімуваті баланс между витратами часу, уваги на сім'ю и на роботу, я не зміг вберегтись свой шлюб. З Іншого боку я радий, что з КОЛІШНЬОЮ дружиною ми залишаємося в максимально хороших стосунках», - зізнався Сергій в інтерв'ю «Зірковому шляху» в 2019 році.

На той момент, коли Притула одружився вдруге, його перша дружина вже була вагітна від іншого. Однак колишній чоловік не дивлячись на розлучення намагався підтримати Юлію і купив їй двоярусну квартиру в 150 квадратних метрів для того, щоб вагітна жінка відчувала себе комфортно під час виховання дитини.

Колишня дружина Сергія Юлія Притула зі своїм нинішнім чоловіком Борисом
Колишня дружина Сергія Юлія Притула зі своїм нинішнім чоловіком Борисом

«Якщо розлучаються двоє, то, напевно, треба створити якийсь образ засранця, який досяг чогось і залишив бідну і вбиту горем жінку. Не знаючи, що я продовжував жити на 30 квадратних метрах, але купив своїй колишній 150 квадратних метрів», - розповів Сергій Притула.

Зараз Сергій і навіть його теперішня дружина Катерина в хороших відносинах з Юлією і її нинішнім чоловіком Борисом. Син екс-подружжя Діма також був радий рішенню батьків розлучитися.

Юлія Притула з сином і дочкою
Юлія Притула з сином і дочкою

«Дмитро мені колись сказав, что коли я БУВ маленький виі сварилися и робили мене нещасливим. А зараз ви з мамою не живете разом, в мами є Боря, і вони щасливі, в тебе є Катя и ві щасливі. А в мене є ви четверо и я з вами щасливий», - зізнався Сергій Притула.