Актриса Тетяна Острецова звинуватила свого колегу Володимира Владимирова в сексуальних домаганнях під час зйомок, про це вона написала в Facebook 23 серпня.

Читайте нас у Google News!

Тетяна Острецова
Тетяна Острецова

Актриса стверджує, що її партнер по майданчику скористався можливістю для того, щоб чіпати її навіть в тих сценах, де це не було передбачено сценарієм.

«Владимиров Володимир під час сцени, неодноразово ліз своїми руками мені між ніг. У першому дублі у нього це вийшло. Коли в сцені мене потрібно було тримати на колінах, нібито заспокоювати, цей м***до ліз мені між ніг. У другому дублі, коли він підбігає до мене ззаду - він лапав мене за сідниці», - написала актриса.

У скандал втрутився актор Михайло Аугуст, прокоментувавши пост Острецової. Артист написав, що вона «недотрога» і якщо їй щось не подобається, то завжди можна відмовитися від зйомок і «сидіти вдома з чоловіком». Правда свій коментар Аугуст пізніше видалив.

Друзья, хочу вам рассказать неприятную и страшную историю, которая случилась со мной вчера! Я была подвержена...

Posted by Татьяна Острецова on Sunday, August 23, 2020

Чи має намір Тетяна Острецова подавати в суд на Володимира Владимирова, вона поки не повідомила.

Звинувачення в домаганнях в Росії і Україні стали все частіше звучати на адресу представників публічних професій після того, як стало відомо, що звинувачували голлівудського кінопродюсера Харві Вайнштейна отримають в цілому близько 19 млн доларів.