Вперше права на фільм українського режисера придбала голлівудська компанія. Про це повідомив режисер стрічки Стас Капралов на своїй сторінці в Facebook.

Триллер українсько-американсько-іспанського виробництва Let it snow (Нехай йде сніг) купив найбільший американський дистриб'ютор Lionsgate. Компанія займалася випуском фільмів Реквієм по мрії, Голодні ігри, Пила, Американський психопат і інших.

Капралов повідомив, що стрічка створена спільно з Сергієм Лавренюком. Головну роль в ній грає українська актриса Іванна Сахно. За сюжетом дівчина-сноубордистка рятується від безликого жорстокого наїзника в зимових горах.

Раніше повідомлялося, що фільм Плем'я встановив рекорд за переглядами. Також Корреспондент писав про те, що українська стрічка перемогла на кінофестивалі в США.

"Велика новина для мене, як кінематографіста, і для України вцілому!

Фільм українського режисера вперше купив ГОЛЛІВУД!

Американський дистриб‘ютор LIONSGATE придбав права на наш з Сергей Лавренюк

англомовний трилер LET IT SNOW з Іванкою Сахно Iv San у головній ролі. Для тих, хто не в курсі, Lionsgate - це голлівудський мейджор, який випускав такі фільми, як «Реквієм за мрією», «Голодні ігри», «Пила», «Перевізник», «Американський психопат» тощо.

Нарешті про це можна говорити вголос, адже декілька місяців доводилося радіти мовчки і стримувати язика за зубами)))

Сьогодні про це вже офіційно написали HOLLYWOOD REPORTER і SCREEN DAILY!

Хочу подякувати всій команді, більшість з яких - це мої друзі!Це все відбулося завдяки вашій енергії, таланту і професійному фанатизму! Тільки так може виникнути магія", - написав Стас Капралов.

Велика новина для мене, як кінематографіста, і для України вцілому! Фільм українського режисера вперше купив ГОЛЛІВУД!...

Posted by Stas Kapralov on Tuesday, June 30, 2020