Актриса "Кварталу 95" Тетяна Песик, яка стала відома широкій публіці після того, як знімалася у фільмах кварталу і Лізі сміху ще за участю нинішнього президента України Володимира Зеленського, часто ділиться з фанатами моментами свого особистого і професійного життя. Нове фото вона опублікувала в Instagram.

Читайте нас у Google News!

"Вивела в люди своїх рабів", - написала вона під фото з двома чоловіками.

Шанувальники не пройшли повз публікації, зрозуміли гумор актриси і залишили чимало захоплених коментарів.

"Ну яка ж ти красуня", " Той шо підлінєє трохи сивуватий, перевантажуєте його мабуть. Берегти свою власність треба, а так вродє нічо. Зуби є, вже добре...", "Супер хлопці", "Які красиві", "Новий Сезон Таньки та Володьки просто бомба", "ви найкрасивіша в серіалі Танька і Володька"," Блін Міхаліча не впізнав зразу", " Вони такі задоволені!", "Коли у вас весілля", -

Також Песик опублікувала фотографії зі зйомок, де позує в образі зухвалого ганкстера з сигарою в зубах і автоматом в руках.

"Суворість. Зухвалість. Безпощадність. Володька не ганьба мені. No smoking", - написала вона під серією яскравих кадрів.

Фанати прийшли в захват від зухвалого образу Тетяни і відзначили, що вона дійсно схожа на ганстера з Чикаго.

"Однажди під Чікаго?) ", "Ну просто🔥 🔥 🔥 🔥", "Таня, ти безподобна", "ти неперевершена!", "Сміх звичайно капець😂справжній лиходій)"," Суворість-зухвалість - безпощадність - Володька, не ганьба мені:)", "сигару забула прикурити", - пишуть фанати