Журналістам вдалося поспілкуватися з жителями поселення, де живе зірка "Моєї прекрасної няні". Вони поділилися хорошими новинами.

Читайте нас у Google News!

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Сусіди стверджують, що Анастасія Заворотнюк домоглася великого прогресу в боротьбі з важким захворюванням. Більш того, вона вже готова вийти в світ.

Жителі поселення розповіли, що Заворотнюк продовжує проходити реабілітацію. За її долею спостерігають сотні шанувальників і журналістів, а в ЗМІ періодично виникають суперечливі чутки про стан актриси. Місцеві впевнені, що артистка не просто йде на поправку, але і незабаром зможе відновити кар'єру на телебаченні, повідомляє Vse42.ru.

"Настя сповнена оптимізму і готова повернутися в професію. Вона сильна. У Настусі все нарешті добре, і вона йде на поправку", - цитують журналісти сусідів знаменитості.

Однак поряд з цими заявами в ЗМІ поширюються чутки про те, що хвороба залишила непоправної слід як на здоров'я, так і на зовнішності акторки - Анастасія Заворотнюк вже ніколи не буде колишньою. Крім того, оточення зірки ще не підтвердило інформацію про поліпшення стану 49-річної артистки або її плани повернутися в професію.

Нагадаємо, що Анастасія Заворотнюк перестала з'являтися на публіці з літа 2019 року. Тоді родичі знаменитості повідомили, що актриса важко хвора і проходить курс лікування. Пізніше стало відомо, що у неї виявили рак мозку.