Український шоумен і телеведучий Сергій Притула жорстко висловився про російську музику і музичні уподобання українців.

Щоб переглянути відео доскрольте до кінця сторінки

Читайте нас у Google News!

Сергій Притула
Сергій Притула

Ведучий проаналізував найпопулярніші кліпи в українському сегменті YouTube і виявив, що в десятку найбільш востребуваних пісень увійшли тільки два треки, виконані українцями. Решта - композиції російських реперів, яким, в більшості випадків, заборонений в'їзд в Україну через порушення законодавства. Відео з міркуваннями Притули опубліковано на YouTube

"Що там у нас в трендах? Та щоб ви скиснули! Друзі, нам треба серйозно поговорити... Що це таке? Ви взагалі бачили, що у нас в трендах українського YouTube. Ви розумієте, що у нас популярне, що люди дивляться?"- обурився Притула.

Розглянувши першу десятку, Сергій виявив, що серед них є тільки два треки російською мовою. Найпопулярнішою ж піснею в трендах виявилася композиція російських виконавців Cream Soda & Хліб "Плачу на техно".

"Ось ви чому заслухали цю пісню до дірок? Вона вам близька? Ви так само, як і співають у пісні, мрієте щось купить на Кузнецькому мосту? А ви взагалі знаєте, де це і що на Кузнецькому мосту є. Так само, як в Росії конституція є, а прав немає. Загадкова країна, я вам скажу... » - висловився кандидат у мери Києва.

Сергій Притула
Сергій Притула

Далі його увагу привернув трек Єгора Крида і скндального в Україні Моргенштерна.

"Тут більше уваги привертає особистість Моргнештерна. Це той російський репер, який 8 грудня 2019 року надавав концерт в Одесі в день жалоби за загиблими у пожежі в одеському коледжі і назвав той самий день "е**ною показухою"? Українці, він сц*т вам в очі, а ви йому підспівуєте?! "

У трійку найпопулярніших треків на YouTube в Україні потрапив популярний виконавець DZIDZIO (Михайло Хома) з піснею "Молитва за Україну".

"Міша, як ти туди прорвався? Коли бачиш DZIDZIO в трендах, розумієш - для України ще не все втрачено! Але коли дивишся далі, то хочеться помолитися за Україну разом з ним", - зазначив шоумен.

Ще однією україномовною піснею в топі YouTube став новий трек групи The Hardkiss "Гора". Решта композиції в десятці виконують російські репери, на що Сергій гостро відреагував, Звернувшись до українців.

"Гірше російського року може бути тільки російський реп. Він має образ хлопчика з татуювання, яких хоче покакать, але не може. Звичайно, після 6 років війни якось "не ок" слухати росіян, які вештаються по Криму і з Кадировим лупляться в ясна ", - вибухнув гнівом Притула.