Анастасія Стоцька повернулася до звичного життя. Артистка готується до прем'єри мюзиклу і регулярно відвідує світські заходи.

Читайте нас у Google News!

Анастасія Стоцька
Анастасія Стоцька

Кореспондентам зірка зізналася: останнім часом вона активно худне, щоб не перетворитися на колобка.

- Під час самоізоляції я приводила себе в порядок, - посміхається Настя. - Розуміла: якщо не почну це робити, перетворюся на колобка. Активно займалася спортом. Фітнес-клуби були закриті. Тому я працювала вдома, на килимку. Звичайна гімнастика: присідання, прес, стрибки. Але кожен день. Зараз почалися репетиції нового проекту, в якому я беру участь, тому спорту в моєму житті стало менше. Але не розслабляюся.

Артистка зізнається, що своєю зовнішністю задоволена не до кінця. Стоцька мріє ще схуднути. Настя знає, що для цього в першу чергу потрібно налагодити харчування. Свого часу зірка перепробувала безліч різних дієт. Але вони давали лише короткочасний результат.

Зараз до свого раціону вона підходить більш грунтовно. Мінімум шкідливого.

Анастасія Стоцька
Анастасія Стоцька

- Я вже давно стежу за своєю фігурою: знаю, які продукти мені можна їсти, а від яких краще відмовитися, - каже Настя. - Під час самоізоляції все сиділи вдома. Тому я намагалася не їсти після шостої години вечора. Готувала їжу сама: люблю цю справу. Розуміла, що якщо не буду цього робити, то перетворюся на колобка.

Зараз артистка важить 55 кілограмів. При зрості 171 - цілком хороший вагу. Але Стоцька запевняє: це не межа.

- Ще треба худнути, - зітхає зірка. - Кілограма чотири треба скинути точно!

Розслабитися Стоцької не дають і власні діти. Їх у Насті двоє: 9-річний Олександр і 3-річна Віра.

- Старший зараз готується до третього класу, - розповідає Настя. - Вчить будинку вірші, таблицю множення. У молодшій - найсолодший вік. Вона вже починає активно базікати! Вірочка з Сашком у мене різні! Син, коли я йшла з дому, раніше плакав і кричав. Доводилося йти нишком. Віра в цьому плані більш спокійна. Я йду на репетицію - вона ніколи не плаче. Дочка - самостійна і самодостатня, з нею спокійніше.

Артистка зізнається, що поки про те, щоб подарувати чоловікові третю дитину, вона не думає. Народжувати знову Настя не готова.

- Ми не думаємо про це, - каже Настя. - Поки є робота, треба присвятити час іншим речам.