Продюсер «Ласкового мая» Андрій Разін пояснив співпрацю телеведучого з китайцями необхідністю утримувати Примадонну.

Читайте нас у Google News!

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Днями всі канали російського телебачення почали крутити рекламу китайської торгової площадки AliExpress. У головній ролі знявся гуморист, телеведучий Максим Галкін. Над цим роликом сміються не тільки телеглядачі - він уже став вірусним і в інтернеті.

На відео Галкін співає забавну пісеньку і за короткий час встигає змінити кілька образів: офісного очкарика з вусами, кур'єра в уніформі і пишногрудої домогосподарки з нафарбованими помадою губами і сережками у вухах.

На думку Андрія Разіна, на все це «веселощі» Галкін зважився неспроста. Продюсер групи «Лагідний травень» вважає, що чоловік Алли Пугачової зазнає серйозних фінансових труднощів, в тому числі з-за великих фінансових апетитів своєї дружини.

Російська співачка Алла Пугачова
Російська співачка Алла Пугачова

- Через пандемії коронавируса відмінилися все гастрольні тури, доходів у артистів немає, - пояснює 56-річний Андрій Разін в інтерв'ю Sobesednik.ru.

А Максиму для того, щоб утримувати Аллу Борисівну, потрібно, за моїми підрахунками, близько 10 млн рублів на місяць, - каже Разін. - Якщо Примадонна побачить, що у Галкіна немає грошей, вона тут же його вижене або сама з'їде з замку в селі Грязь! Я її багато років знаю, вона дама примхлива, звикла до розкоші.

- У Максима до пандемії було близько 50 концертів на рік, а зараз їх немає, - продовжує продюсер. - На телебаченні йому не такі вже й великі гроші платять. «Першим каналом», де Макс працює, повірте мені, такі скупердяї керують ... Сама Пугачова працювати вже не хоче. Каже: «Я втомилася, маю право відпочивати! Краще займуся дітьми і внуками!» Так що, я підтримую рішення Макса знятися в рекламі, тим більше що фірма хороша, я б теж не упустив такий шанс.

За словами Андрія Разіна, якщо настане друга хвиля пандемії, то не виключено, що Галкін може задуматися і про те, щоб виставити на продаж свій знаменитий замок в підмосковному селі Грязь. Але продюсер не вірить, що артисту вдасться виручити за це чудо архітектури серйозні гроші.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

- Я артистам завжди говорив: «Будуйте готелі, як я!» - ділиться Андрій Разін. - Якщо хочете там жити - просто виділіть собі окремий поверх, і все! Треба бізнес поєднувати з житлом, а вони будують житло і запечатуються в ньому. Уявляєте, які податки за такі замки платити треба?! А скільки там покоївок! У мене на моїй тільки сочинської дачі працюють садівник, прибиральниця, водій, охоронець. Всім плачу по тисячі євро! Природно, Максим теж на утримання свого замку викладає величезну суму. А якщо він буде його продавати, то ніхто цей замок не купить. Дурнів немає! Час розкоші пішло. Всі купують нерухомість, яка може приносити прибуток! Так що завжди треба слухати Разіна і робити, як Разін! - ставить крапку продюсер.

До речі, зйомки Максима Галкіна в рекламі Алі були разовою акцією. Про це сам артист повідомив в Instagram: «Дорогі підписники! Я став Амбассадор AliExpress, якщо говорити простіше, я тепер співпрацюю з цією класною компанією професіоналів і виступаю їх рекламним обличчям». На відео, що супроводжував цей пост з визнанням, Галкін, як і годиться рекламному особі великого бренду, пропіарив їх черговий розпродаж.