Актор Дмитро Шаракоіс розповів про свою нову роботу і мало не розплакався через знущання хейтерів. Уже два роки артист, який блискуче зіграв роль сором'язливого ботаніка Бориса Левіна в серіалі ТНТ «Інтерни», мешкає у Великій Британії.

Читайте нас у Google News!

Дмитро Шаракоіс
Дмитро Шаракоіс

Дмитро пішов з кіно і тепер не гребує ніякою роботою. Наприклад, в чужій країні він вже встиг попрацювати офіціантом, а зараз працює на будівництві.

Така цілеспрямованість у одних викликає повагу, а у інших... привід посміятися над чужою, як вони вважають, невдачею. Як тільки стало відомо про нову професію зірки «Інтернів», на сторінку Шаракоіса в соцмережах тут же набігли хейтери і стали глумитися над актором, який тепер працює «незрозуміло ким».

Дмитра така реакція людей дуже засмутила, і він дав дуже емоційну відповідь «доброзичливцям» в своєму особистому блозі.

Перш за все Шаракоіс вирішив розвіяти міф про те, що будівельники за кордоном дуже мало отримують.

"У багатьох, хто працює на будівництві, вже є свої будинки в Англії, - стверджує 34-річний Дмитро. - Вони переміщаються на трьох машинах, це абсолютна правда. Якщо людина рукатий, він спокійно може заробити величезні суми на місяць... За те, що я роблю, я не заслужив таких слів, як «нікчемність». Я з багатодітної сім'ї, з дитинства звик працювати, і мене не бентежить ситуація зараз в моєму житті. У мене немає грошей - я йду працювати, йду ще працювати і йду ще працювати. А потім приходжу і просто відхаркувальні цей пил. У мене проблеми зі шкірою, але мені плювати, тому що я йду далі. Не треба називати нікчемою людину, який бореться з труднощами. Це не правильно!"

Дмитро Шаракоіс
Дмитро Шаракоіс

Шаракоіс попросив інтернет-користувачів не судити про його життя «по обкладинці», так як вони багато чого не знають. Дмитро зізнався, що переїхав до Великобританії тому, що його перестали стверджувати на ролі в російському кіно.

Він три роки ходив по кастингах. І все марно!

Я абсолютно не вважаю себе таким, що відбувся актором. Я вважаю, що у мене все не вийшло, - сказав Шаракоіс, мало не розплакавшись. - Я не хотів, щоб у мене було все саме так. Те, що у мене було в житті - якісь зйомки, я всім не задоволений, мені не подобається, - зізнався випускник акторського факультету ГІТІСу. - Я спочатку хотів піти іншим шляхом. Я пробувався у Олексія Учителя дуже довго на головну роль в одному фільмі. Мене в результаті не затвердили... І потім, коли я вже знімався в «Інтернах», мене звали на наступні проби в фільмах Вчителі...

Дмитро стверджує, що отримати роботу у іменитого режисера йому завадила якраз роль Бориса Левіна в «Інтернах», яка прославила його на всю країну.

Як тільки асистенти Олексія Учителя дізналися, що він знімається в серіалі, перестали кликати Дмитра на проби. Після закінчення зйомок «Інтернів» Шаракоіс не дуже запрошували зніматися й інші режисери. Дійшло до того, що дохід зірки відомого серіалу впав до 30 тисяч рублів на місяць.

Дмитро Шаракоіс
Дмитро Шаракоіс

Йому стало важко платити за орендоване житло і як слід харчуватися.

Якщо я колись знімався в кіно, в серіалах, я тепер повинен тільки сидіти і чекати, коли у мене ще буде якась роль? А що я буду їсти? - запитує Дмитро у своїх критиків.

Наостанок артист-будівельник зазначив, що немає лиха без добра, і завдяки своє непросте життя у Великій Британії він багато чому навчився. Тепер Дмитро вірить, що далі у нього все буде добре.

- Так, я тепер рукатий! - радіє Шаракоіс. - Я можу декінг (садовий паркет. - Прим. Sobesednik.ru) зробити в саду, можу паркан поставити. Так я тепер багато чого можу! Я виріс без батька, мене ніхто цього не навчив, а тут я цьому навчився... Мені не соромно піти на будівництво і цілий день шліфувати. Я повертаюся весь в пилу, миюся, їм, дивлюся новий серіал і займаюся іншою роботою. Мені не соромно працювати!