Настя Каменських вирішила зробити свою собаку зоряної кліпу на пісню "A huevo"

Настя Каменських
Настя Каменських

4 вересня відбудеться прем'єра нового кліпу Насті Каменських на трек "A huevo", який увійде в перший іспаномовний альбом співачки.

Нова відеоробота артистки наповнена яскравим розмаїттям незвичайних персонажів, серед яких знайшлося місце і домашньої улюблениці NK - собаці породи бішон фрізе Мімі.

"У Мімі вже досить пристойний досвід роботи на камеру, адже вона неодноразово з'являлася в моєму відеоблозі. Але якщо говорити про роль в кліпі - це її справжній дебют. На знімальному майданчику Мімуся поводилася як справжній професіонал, обов'язково зацените акторська майстерність моєї улюблениці 4 вересня в новому кліпі ", - зазначила NK.

Настя Каменських
Настя Каменських

"A Huevo" в перекладі з мексиканського сленгу означає "круто/офігенно", і цей вислів цілком відображає настрій новому відео. У кліпі NK на новому рівні з'єднає настільки різні і в той же час колоритні українську і мексиканську культури, і в кадрі з'явиться багато автентичних елементів. Сама ж співачка постане перед глядачем у чотирьох неймовірних образах. У пісні звучать також фрази українською, що вже стало фішкою NK в треках на іноземних мовах.