Відома співачка знаходиться вже на 10 місяці вагітності, та ділиться своїми переживаннями щодо досить тривалої вагітності з підписниками у Twitter.

Кеті Пері чекає на свого первістка від актора Орландо Блума. Пара разом вже чотири роки, у 2020 році повинно було відбутись їх весілля у Японії та через пандемію COVID-19 весілля довелося відкласти.

Прихильники дізналися про вагітність Кеті у березні цього року, з тієї пори співачка намагається частіше тішити своїх фанатів "вагітними" подробицями з життя.

Скріншот з Інстаграму Кеті Пері
Скріншот з Інстаграму Кеті Пері

Відомо що пара очікує на дівчинку, тоді як та зовсім не спішить покидати маминого животика. Кеті зізнається, що з нетерпінням чекає на зустріч з малятком, та вже порядно втомилася від вагітності.

У своєму Твіттері співачка жартома заявляє: "Прошу всі фільми, телешоу і так далі передивитися той факт, що вагітність триває 9, а не 10+ місяців"

Підписники бажають співачці легких пологів та запевнюють її в тому що її донечка не єдина хто не поспішає з'являтися на світ. Багато користувачів мережі підбадьорюють Кеті жартами: "Кеті Пері увійде в книгу рекордів Гіннеса, як єдина жінка що виношує дитину 10 місяців"; "Вітаємо ви перша хто носить маля під серцем понад 9 місяців".

Для Кеті Пері це перша дитина, тоді як її партнер Орландо Блум вже має 9-річного сина Флінн.