П'ять типів продуктів для споживання в поєднанні з методою голодування 16:8 ефективно дозволяють боротися з жировими відкладеннями та схуднути. До їх числа входять горіхи, цільне зерно, яйця.

Надмірна вага пов'язана з різними проблемами здоров'я, включаючи такі небезпечні як рак та діабет 2 типу. Одним з методів схуднення, які довели свою результативність, є система переривчастого голодування 16: 8. Вона передбачає, що люди вживають їжу протягом восьми годин за день, а інші шістнадцять годин нічого не їдять, повідомляє портал Times Now.

У публікації експерти розповіли про п'ять типів продуктів, за допомогою яких можна позбутися від зайвої ваги в рамках даного методу.

Навіть якщо ви дотримуєтеся періодичного голодування з метою схуднення, важливо розуміти: вживання шкідливої ​​або нездорової їжі в ті години, які ви можете їсти, не призведе до втрати ваги. Це також шкідливо для здоров'я в цілому. Щоб залишатися здоровим і швидко схуднути, включіть в раціон певні типи продуктів", - порадили фахівці.

Цілісне зерно

Є одним з кращих джерел клітковини та інших поживних речовин. Завдяки цим компонентам воно перешкоджає різким коливанням глюкози в крові та надовго насичує.

Горіхи та насіння

Фахівці радять щодня з'їдати кілька горіхів або жменю насіння. У їх складі клітковина сполучається з корисними типами жирних кислот, що вимагає тривалого переварювання, а, значить, сприяє повільному виділенню глюкози в кров, захищає від її сплесків. Таким чином підтримується тривала ситість.

Яйця

Багаті білком, що робить їх відмінною їжею для додавання у свій раціон. Яєчні білки активізують вироблення соматотропного гормону, завдяки якому відбувається спалювання жиру в організмі.

Фрукти

Не занадто солодкі груші, яблука, банани, а також ягоди добре вписуються в меню тих, що худнуть. Вони є природними джерелами цукру і задовольняють потребу організму у вуглеводах. До того ж вони містять великий спектр поживних речовин, важливих для схуднення: вітамінів, мінералів, антиоксидантів. Їх клітковина підтримує ситість, сприятливо позначається на мікрофлорі кишківника.

Листові овочі

Шпинат, спаржа, рукола, різні види капусти багаті клітковиною і поживними речовинами, особливо мінералами, важливими для активного метаболізму. У них багато фолієвої кислоти та вітаміну К, що впливають на механізми регулювання апетиту - завдяки їм поліпшується контроль вироблення інсуліну, який бере участь в перероблюванні глюкози та підвищує апетит.