Співачка Лоліта Мілявська стала жертвою медіавійну - її обличчя в кліпі на пісню Світлани Лободи «Boom-Boom» закрили смайликом під час показу на музичному телеканалі RU.TV. В такому ж вигляді ролик опубліковано і на сайті телеканалу.

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська

Конфлікт Лоліти з холдингом «Російська медіагрупа», куди входить і RU.TV, почався в 2018 році. Деяких артистів тоді просили не брати участь у церемонії вручення конкуруючої з телеканалом медіапремії.

Мілявська тоді стала однією з небагатьох, хто відмовив телеканалу RU.TV. Зірка послала на три букви співробітників холдингу, причому зробила це прямо зі сцени на очах у здивованої публіки.

«Я приїхала сюди, так як була заявлена ​​в афіші, я нічого не боюся» - заявила співачка.

«Я захоплююся цими жінками-організаторами - два дні тому вони ридали в подушку від того, що артисти дзвонили і говорили:" Мене не буде "," Мене зняли з ротації ". Тим, хто це робив, хочу сказати: пішли вони на***! Вибачте!» - наводить слова Лоліти Super.

З тих пір зірка стала персоною нон грата на радіостанціях і телеканалах «Російської медіагрупи».

У кліпі Світлани Лободи Лоліта Мілявська постала в червоному латексному костюмі, який щільно облягає все тіло зірки. Компанію співачці склала телеведуча Ксенія Собчак, у якої зачіска нагадувала жіночі груди.

Новий кліп Лободи став найбільш обговорюваним. У ролику гротескно висміюють чоловіків, яких в жінках приваблює лише зовнішність. Звісно ж отака суміш феміністської боротьби, глузування над сучасними ідеалами і псевдоморалью.

Раніше повідомлялося, що Лоліта Мілявська образилася на журналістів після «інфаркту».