У києві відбулося урочисте відкриття 4 нових зірок. Подія відбулась на "Площі Зірок", що знаходиться біля торгово-розважального центра "Gulliver".

Йменні зірки відкрили для 4 представників спорту України.

На честь олімпійської чемпіонки з легкої атлетики Наталії Добринської, котра заробила для України 4 золоті медалі з багатоборства. У свої 38 років Наталія вже давно завершила кар'єру та досі залишається світовою рекордсменкою з багатоборства.

На честь заслуженого майстра спорту, каратистки Анжеліки Терлюги. У свої 28 років Анжеліка - трикратний чемпіон Європи з карате. Неоднократний чемпіон з особистого куміте, має перше місце за світовим рейтингом каратистів та друге місце за рейтингом Олімпійських ігор.

На честь бронзової медалістки з художньої гімнастики Анни Різатдінової. 27-річна Анна чемпіонка світу з вправ з обручем, багаторазова призерка чемпіонатів світу, Європи та літніх Універсіад.

Та на честь легкоатлету, чемпіону світу, паралімпійцю Ігорю Цвітову. Ігор у свої 26 років майстер спорту України з легкої атлетики, двічі чемпіон літніх Паралімпійських ігор 2016 року.

Такі досягнення заслуговують зірок, сподіваємося що традиція відкриття українських пам'ятних зірочок буде жити й надалі.