35-річна Юлія Волкова зізналася, що недавно зробила аборт. Екс-солістка "Тату" розповіла про це в інтерв'ю проекту "Сповідь" онлайн-кінотеатру Premier, повідомляє Letidor.ru.

Читайте нас у Google News!

Юлія Волкова розповіла, що недавно у неї був роман з чоловіком, який проживає в США. Він підтримав її після краху попередніх відносин. За словами Юлії Волкової, вона дуже не хотіла переїжджати в США до коханого.

З цією людиною я зустрічалася 8 місяців. Він живе в Америці. У нас стрімко все йшло вперед. Він дорослий досить, ми з ним говорили про сім'ю, про дітей, будували плани. Я була вагітна. Це сталося якраз, коли оголосили карантин. Він залишився в Америці, я - в Росії. Я дуже люблю дітей. Але народжувати для себе третю дитину - це неправильно. каже Юлія Волкова

В результаті зірка зважилася на аборт. За словами Юлії Волкової, вона хотіла б завести повноцінну сім'ю, щоб у її дітей був батько.

Але чоловік виявився до цього не готовий. Тому я сама прийняла рішення не народжувати. Я це пережила, відпустила, але... важко.

У 2012 році у Юлії Волкової виявили рак щитовидної залози. Через чотири роки виконавиця перенесла операцію з видалення пухлини, яка пройшла не найвдалішим чином.

"Під час операції з видалення пухлини мені пошкодили голосовий нерв. Коли я прийшла до тями після наркозу, то повинна була заговорити, але у мене просто не було голосу, я лише шепотіла. Це був найкритичніший момент в моєму житті", - зізнавалася співачка "Известиям".

Юлія Волкова зізналася, що до сих пір відчуває проблеми з голосом після події. Екс-солістці "Тату" недавно довелося перенести нову операцію на зв'язках в США.

"Місяць, проведений в Америці, дав мені стільки сил, енергії, натхнення, нових ідей, яскравих фарб, любові і позитиву. Я була в колі близьких для мене людей, друзів. Зробила операцію (відновлення голосу), все пройшло вдало" , - розповіла зірка на своїй сторінці в інстаграмі.

Варто відзначити, до цього Юлія Волкова перенесла вже три аналогічних операції, намагаючись відновити голос. Тоді вона їх робила в Німеччині та Південній Кореї.