Тетяна Кравченко вже протягом багатьох років одна. Зі своїм другим чоловіком Дмитром Гербачевського вона розлучилася після шести утомливих років шлюбу.

Зірка серіалу "Свати" Тетяна Кравченко впевнена, що головне у відносинах між чоловіком і жінкою - це повага. На думку артистки, така позиція повинна бути у коханих, коли пристрасть закінчується.

Тетяна Едуардівна не отримувала задоволення від відносин з цим обранцем. Побут остаточно зруйнував симпатію один до одного. Актриса розповіла, що прала, готувала і забезпечувала чоловіка, який тоді сидів удома. Іноді чоловік навіть піднімав руку на артистку.

Зараз Кравченко живе заради дочки, коханого чоловіка у неї немає. Тетяна Едуардівна визнає - знайти другу половинку дуже складно, адже навколо багато аферистів, які лише шукають вигоду від відносин з забезпеченої жінкою. Крім того, артистка не готова "бігати на побачення, не спати ночами, мріяти на місяць".

"Не треба мені зараз ніяких романів - ні з молодим, ні зі старим, ні з багатим, ні з розумним", - заявила Кравченко.

Однак зірка "Сватів" тут же зазначила, що вона - вільна жінка, і в один момент все може змінитися.

Нагадаємо, одного разу Тетяна Кравченко була закохана в Федора Добронравова, який зіграв у серіалі чоловіка її героїні. Але артист не зміг відповісти жінці взаємністю, бо одружений вже багато років.

У наступному році творці серіалу "Свати" обіцяють представити сьомий сезон полюбилася історії. Влітку цього року мають відбутися зйомки останніх сцен в Молдавії.