Український співак Віктор Павлик продовжує гастрольний тур по містах України

Читайте нас у Google News!

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Віктор Павлік та Катерина Репяхова

Дружина артиста, його концертний директор Катерина Репяхова опублікувала їх нове спільне фото. На знімку пара позує на Одеському Морському вокзалі, пише HB Styler.

У підписі до фото Репяхова зізналася чоловікові в любові:

«Одне життя на двох. Всі радості на двох. І горе на двох. Хто б, що не говорив. Тільки ми вдвох знаємо, про що мовчимо і про що мріємо. Знаєте, яка моя мрія? Подарувати чоловікові на 60 років Ренж ровер. Я так хочу зробити його щасливим. Я просто дуже сильно люблю його. Не ідеального, але такого мого. А ще все трапляється вчасно. Я зустріла свого чоловіка, коли мені було 21. І раніше не треба було, і пізніше ні в якому разі. Я просто люблю і дихаю тобою, чоловік», – написала вона.

Як писали Українці раніше, дружина співака Віктора Павліка, його концертна директорка Катерина Реп'яхова відреагувала на трагедію, яка сталася з його сином.

Як відомо, після дворічної боротьби з саркомою хребців пішов з життя 21-річний син музиканта Павло Павлік. Катерина у сторіс свого Instagram розмістила чорний знімок з написом: "Я не знаю які підібрати слова. Боляче".

пост Катерини Реп'яхової
пост Катерини Реп'яхової

Сам Віктор Павлік трагедію у родині поки ніяк не коментував.

Нагадаємо, що на 22-му році пішов з життя молодший син Віктора Павліка, 21-річний Павло. 2018-го року у хлопця

У молодшого сина Віктора Павліка діагностували страшну хворобу - саркому хребців.

За словами батька хлопця, все почалося з проблем з ногами. Хвороба з'явилася зненацька.

У середині червня Павло розповідав, що переніс 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії, але хвороба не відступила. Врешті хлопець вирішив припинити лікування, оскільки воно не давало результату.

Останні дні свого життя хлопець провів у хоспісі. Як розповідала його мама, ексдружина Павліка Лариса Созаєва, вона багато говорила з Павлом про смерть. І хоча хлопець припиняв лікування, він не здавався і боровся з хворобою до останнього.