У Великобританії буде запущена нова телевізійна мережа, створена спеціально для собак та їх власників.

Науково перевірені шоу DogTV допоможуть собакам подолати тривогу розлуки, самотність і стрес. Канал також допоможе власникам краще зрозуміти своїх вихованців і подбати про них.

Мережа була запущена після того, як дослідники вивчили, як звукові та візуальні стимули можуть змусити тварин відчувати себе більш збудженими, розслабленими або допомогти їм заснути.

Програма DogTV буде містити кольори, звукові частоти і настройки камери, які будуть особливо зручні для собачих почуттів.

На каналі, який вже доступний в інших країнах, також будуть представлені програми для власників собак, в тому числі шоу знаменитого дресирувальника Лаури Натіво, яка розповість, як краще жити вдома з домашнім тваринам, а також програми, що забезпечують прості рецепти для собак.

Професор Ніколас Додман, головний науковий співробітник DogTV, сказав: "DogTV-чудовий ресурс для власників собак, який допомагає полегшити деякі поведінкові проблеми, які можуть виникнути, коли собаки залишаються самотніми. Оскільки кількість власників собак зростає через пандемію, а власники тепер повертаються до роботи, DogTV допомагає собакам відчувати себе розслабленими і втішеними, поки їх власники не повернуться додому".

Британський тренер з дресирування тварин Вікторія Стілвелл сказала: "Люди спочатку думають, що DogTV-це трохи дивна концепція, але коли я розповідаю їм про обсяг досліджень, присвячених цьому питанню, – що цей телеканал може допомогти їх собакам, коли вони одні вдома, покращиться їх життя значно і допомагає впоратися з різними стресами і тривогами – вони це розуміють".

Канал почне мовлення 8 листопада.

Він вже транслюється в основних країнах світу, включаючи США, Китай і Бразилію. Якщо говорити про реакцію зарубіжних собачок на цей канал, журналісти indy100 впевнені, що Британські цуценята також будуть в захваті від змісту каналу.