Дівчина картає себе, але нічого не може вдіяти з лякаючою пристрастю, пише The Sun.

26-річна кейсі з Теннессі, США, взяла участь в шоу "Мої дивні пристрасті" і вперше поділилася своїм страшним секретом. Дівчина зізналася, що їсть прах свого покійного чоловіка Шона.

Кейсі і Шон познайомилися в 2009 році і одружилися через 10 місяців. Однак сімейним щастям їм довелося насолоджуватися недовго. У 2011 році Шон помер через напад астми. І невтішна дівчина, щоб пережити втрату, стала всюди носити з собою урну з його прахом.

26-річна кейсі з Теннессі, США
26-річна кейсі з Теннессі, США

Я беру чоловіка з собою всюди: в продуктовий магазин, за покупками, в кіно, коли йду куди-небудь поїсти. Якщо я готую, то купую продукти, які йому подобаються. І я не їм їх. Те, що я приготувала для нього, — тільки для нього. Деякі люди сміються, вони думають, що я прикидаюся. Але я серйозно, адже він мій чоловік Кейсі

Однак через деякий час історія набула ще більш несподіваного повороту. Одного разу вдова випадково забруднилася прахом чоловіка, але стерти його була не в силах. Тоді Кейсі просто злизала попіл з руки. За словами дівчини, відтоді вона щодня продовжує "їсти свого чоловіка" і схудла на 19 кг.

26-летняя Кейси из Теннесси, США
26-летняя Кейси из Теннесси, США

Прах схожий на суміш зіпсованих яєць, піску і наждачного паперу, але я полюбила цей смак. <...> Я скинула 19 кг, адже в основному я їм тільки його. <...> Коли я відкриваю урну, я відчуваю почуття щастя. Це як прилив адреналіну. І чим більше я їм, тим більше надихаюся, поки не розумію, що попелу залишилося зовсім небагато Кейсі

Однак через кілька хвилин ейфорія проходить – і на Кейсі накочують почуття провини і сорому. Дівчина стає противна сама собі і навіть починає вважати себе божевільною. Але найбільше вдова боїться, що з'їсть прах цілком і остаточно втратить коханого чоловіка.