Сара дивом змогла вибігти з вольєра, незважаючи на кров, що хлестала з рани на стегні, пише vg.no.

28-річна блогерка і модель Сара Бенедикте Нельсон всього лише хотіла влаштувати собі і мамі цікаву поїздку на ферму. "Міс Мультивсесвіт Норвегія-2021" обожнювала тварин, що легко можна помітити по її Instagram. Куди б дівчина не вирушила, вона всюди сфотографується з яким-небудь звіром, незалежно від його доброзичливості.

модель Сара Бенедикте Нельсон
модель Сара Бенедикте Нельсон

Цього разу Сару привабили величезні свині в загоні. 400-кілограмові кнури мирно топтали бруд, тому дівчина захотіла незвичайний знімок. Господар ферми Іоаким дозволив зайти у вольєр, так як тварини завжди поводилися спокійно.

Модель присіла, щоб не нервувати кнура, а потім почала чесати його за вушком, і звір був явно в захваті від ласк. Однак варто було Сарі прибрати руку, як свин накинувся на неї. Помітивши рух, дівчина підхопилася, тому гостре ікло тварини атакували її стегно.

модель Сара Бенедикте Нельсон
модель Сара Бенедикте Нельсон

Перелякана дівчина побачила, як бризнула на всі боки кров, і рвонула з вольєра геть – наскільки їй дозволила поранена нога. Фермер відразу зрозумів, що сталося, і допоміг моделі вибратися.

Швидка доставила Сару в лікарню, де їй відразу провели півторагодинну операцію і наклали 16 швів. "Лікарі сказали, що це було непросто — рана розходилася, оголюючи кістку, і зшивати її було складно, немов рулет зав'язувати", — поділилася нещасна дівчина.

Фермер розповів, що кнура було вирішено забити, тому що він виявився небезпечним. Однак ніколи такого раніше не було, тому Іоаким і дозволив моделі невелику фотосесію.

Чоловік пояснив, що тварина, швидше за все, не намагалася напасти на Сару через агресію, а хотіла так попросити продовження ласки, але зробила це так, як вміла. Дівчина ж не має ненависті до свого кривдника. Любити тварин вона теж не перестала, але попросила підписників бути обережніше.

модель Сара Бенедикте Нельсон
модель Сара Бенедикте Нельсон

Будь ласка, будьте обережні поруч з тваринами, особливо невідомими для вас, а дітей краще взагалі до них не підпускати. Я обожнюю всяких звіряток, і я все життя росла поруч з ними, ось тільки часто розуміти їх мову тіла буває недостатньо. Тварина може напасти без чіткої причини, і наслідки можуть бути фатальними. Якби я не встала вчасно, я б точно загинула. Хто б міг подумати, що хрюшка може завдати такої шкоди Сара Нельсон