Усі українці чудово пам'ятають юриста Андрія Довбенка, який більш відомий як "дивлячий за Мін'юстом".

3 роки тому НАБУ йому висунула звинувачення. Тоді бюро заявило про викриття організованої злочинної групи, яка займалася махінаціями із заарештованим майном на майже півмільярда тодішніх гривень. Заарештоване майно, як відомо, перебуває у віданні Міністерства юстиції. Організатором назвали Довбенка, однак у розшук його оголосили чомусь лише цього року. І навіть обрали йому запобіжний захід у вигляді арешту. Проте – заочного.

Андрій Довбенко
Андрій Довбенко

Не дивлячись ні на що, юрист швидко зрозумів, що до чого і втік. Зараз журналісти відшукали його не де-небудь, а в Лондоні. Там чоловік "воює" на своєму фронті, проти України. Адже у Британії він ховається від слідства.

Звичайно, така швидка втеча якраз підтверджує всі дії Довбенка. Більше того, те, що відомо зараз, може бути лише вершиною айсберга.

А там часом наш юрист навіть намагається здобути політичний притулок у Британії, мешкаючи у будинку, записаному на його дружину Ганну Огренчук. "Коморка" коштує цілих 4,5 мільйона фунтів стерлінгів.

Андрій Довбенко
Андрій Довбенко

Сам Довбенко, звісно, ​​хоч і не заперечує того факту, що просить у Британії притулку, але й не підтверджує. Водночас, заперечує будь-які звинувачення, висунуті проти нього в Україні: «Я думаю, що вони не розібралися, думаю, вони помиляються. Я зовсім не причетний до цих дій, у яких мене звинувачують. І спокійнісінько живе в Лондоні, ні в чому собі не відмовляючи.