До того ж у двох із цих банків вона була не просто рядовим співробітником, а заступником голови правління. Як Рудуха вплинула цих банків розбиралися у цьому матеріалі журналісти порталу Антикор .

Спочатку, за інформацією з відкритих джерел, Наталія Рудуха працювала провідним економістом, а згодом головним економістом відділу операційного обліку банку «Надра», який згодом був ліквідований після її звільнення. Головний економіст так "заощадила", що банк довелося визнати неплатоспроможним.

Згодом Рудуха пішла працювати до "Астра Банку". Спочатку вона обіймала посаду головного бухгалтера, а потім її підвищили до заступника голови правління банку. Однак і цей банк було визнано судом неплатоспроможним.

Ось і другий банк, який не без участі Наталії довели до краху. Визнання одного банку неплатоспроможним у кар'єрі може бути випадковістю, але два – це вже закономірність. Однак і на цьому невдачі банків, коли туди приходить працювати Наталія Рудуха, не закінчуються.

По-справжньому змінив кар'єру Наталі банк «Контракт», куди вона прийшла працювати заступником голови правління у березні 2015 року. Виявилася вона там, швидше за все, не випадково і чому.

2014 рік для банку «Контракт» став фатальним, тому що саме тоді банк купив ізраїльський мільярдер Йєхіам Авіссар (про який майже нічого не відомо). Вже через два місяці після того, як банк із "американського" став "ізраїльським", усім клієнтам "Контракту" стало зрозуміло, що подальша співпраця з банком призведе до краху їхнього бізнесу.

Згодом банк отримує нову адміністрацію, яку, схоже, старанно підбирали. Головою Правління банку «Контракт» стала Ірина Потапенко, яка раніше була директором київського відділення "Універсал банку" і ніколи не обіймала посад такого високого рангу. Проте головна роль процесі " доведення " Контракту " до самогубства " їй дісталася. Роль «дивлячого» отримав Ілля Марчевський, який є близьким другом Едуарда Ставицького – тіньового партнера бізнесмена-втікача Сергія Курченка. Ймовірно, саме тому вже в перші дні нового правління банку було видано кредити на суму 30 млн. гривень та 8 млн. доларів компаніям, пов'язаним із Курченком.

Провернути всі схеми Марчевському навряд чи вдалося без участі Наталії Рудухи, яка вже має «вдалий досвід» роботи в визнаних неплатоспроможними банках і знає всі схеми швидкого вичерпання фінансового ресурсу банків.

У жовтні 2015 року банк «Контракт» було визнано неплатоспроможним та пізніше ліквідовано. Згідно з даними на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (де зараз і працює головна героїня тексту) зазначається, що напередодні введення в ПАТ "Банк Контракт" тимчасової адміністрації керівництво банку влаштувало розпродаж майна без фактичного надходження коштів на рахунки та перерахування коштів юридичних осіб на рахунки фізичних. Це призвело до того, що сума відшкодування за рахунок Фонду гарантування значно зросла.

Майже одночасно із визнанням банку "Контракт" неплатоспроможним Рудуха отримала посаду у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб. З жовтня 2015 року вона працювала провідним бухгалтером відділу супроводу виведення неплатоспроможних банків з ринку, з січня 2016 року – провідним бухгалтером управління з питань врегулювання неплатоспроможних банків, а вже за два місяці – з березня 2016 року – обійняла посаду керівника відділу бухгалтерського обліку неплатоспроможних банків.

Однак і на цій посаді довго працювати не довелося, у червні 2016 року Рудуху було призначено заступником директора-розпорядника ФГВФО. Варто зазначити, що вся нова адміністрація банку "Контракт" отримала потім непогані посади в інших банках, однак саме Рудуха отримала найкраще місце – у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, де тепер може офіційно розпоряджатися майном ліквідованих банків.

Вже на посаді заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів вона не перестала знищувати банки і стала фігуранткою кількох кримінальних проваджень, зокрема, вкладники одного з ліквідованих банків звинуватили Наталю Рудуху в нібито здирстві 50% за відшкодування втрачених ними коштів. Однак поки що жодної відповідальності Наталія не понесла, а розуміючи з чиїх рук вона могла бути призначена до Фонду гарантування вкладів, швидше за все і не понесе.