Пасинка генерального директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександра Рувіна Назара Шептицького взяв під варту Вищий антикорупційний суд. Про це повідомила прес-служба ВАКСу.

Тепер суд визначив заставу торговцю посадами на митниці Назару Шептицькому для виходу з СІЗО – 23,84 млн грн.

На цю новину відреагували блогери Telegram-каналу "Всі ходи записані".

"Пасинок гендиректора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександра Рувіна, разом зі спільником Олегом Гаталяком, намагалися торгувати призначеннями за посередництва звільненого раніше заступника голови митної служби Руслана Черкаського, який мав нібито узгоджувати продаж шлагбаумів із в.о. Держмитниці Сергієм Звягінцевим", - пишуть автори каналу.

Зазначається, що у разі внесення коштів на фігуранта покладуть низку обов'язків, зокрема, здати закордонні паспорти, прибувати на першу вимогу, повідомляти про зміну місця проживання тощо.

Відомо, що у квітні 2023 року омбудсмен Дмитро Лубинець з директором КНДІСЕ Олександром Рувіним домовилися про співробітництво у сфері забезпечення гарантій державного захисту конституційних прав і свобод громадян, поглиблену взаємодію в галузі технічного та інформаційного забезпечення проведення судових експертиз та експертних досліджень, підписавши відповідний документ.