Фахівці назвали напої, які можуть допомогти заснути. Про це повідомляє портал ukrhealth.net.

Зазначимо, що безсоння є серйозною проблемою для наших співвітчизників через постійну втому. Недолік сну провокує ряд захворювань і позбавляє продуктивності.

Однак проблема зі сном є причиною поганих звичок наших співвітчизників. Не варто пити алкоголь, чай, кава, наїдатися на ніч. Це лише посилить проблему вашої безсоння.

Проте є і такі напої, які навпаки можуть сприяти хорошому сну.

По-перше, не стає зайвим випити кави. Народ майя, який вперше одомашнив цю культуру, якраз вживав його перед сном.

По-друге, не забувайте про тепле молоко. "Снодійне" в такому вигляді є результативним за рахунок вмісту триптофану і кальцію, допомагає його засвоїти.

Чай з м'ятою призначений через хороше засипання. Крім цього, даний вид трави позбавляє від нудоти.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.