Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Про це повідомляє портал Хайзер.

Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Причина в тому, що через жорсткий локдаун пропускають масову вакцинацію дітей. Також вони попереджають, що ця ситуація є причиною підвищення рівня бідності.

Це означає, що діти будуть гірше харчуватися, і їх імунітет буде пригнічений. Це також може спровокувати поширення небезпечної хвороби, а також призведе до збільшення летальних випадків від неї. Також ряд захворювань провокуються через дефіцит вітамінів.

ВООЗ при цьому повідомляє, що близько дев'яноста чотирьох мільйонів дітей пропустили планову вакцинацію. Це означає стрімке поширення даного захворювання.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.