Відома українська актриса, перша "Холостячка", переможниця самого танцювального шоу країни "Танці з зірками" Ксенія Мішина порадувала фанатів смішним відео в соціальній мережі.

Відповідне відео Ксенія Мішина опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Головна "Холостячка" країни порадувала фанатів незвичайним відео. Вона здалася в своїй гримерці перед дзеркалом за одним з улюблених справ-вона робить себе макіяж.

"Все, я пішла на сцену", - каже актриса на відео.

Потрібно відзначити, що Ксенія приклеїла собі вуса і досить незвично для себе одягнена, а на тлі відео грає пісня Михайла Боярського.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Також українська актриса знаходиться в оточенні двох чоловіків, один з яких стоїть поруч і знімає на камеру телефону відео, як дівчина фарбується.

Українська актриса стала відомою після головної ролі в мелодрамі "Спокуса", чим, у свою чергу, привернула аудиторію. Багато фанатів впевнені, що Ксенія Мішина є однією і найталановитіших і найкрасивіших актрис на сьогоднішній день в Україні, і що вона може скласти конкуренцію багатьом зарубіжним актрисам.

Багатомільйонні фанати пильно стежать за творчістю української красуні, вони в очікуванні її вибору на проекті "Холостячка".

Нагадаємо, що Євген Кот опублікував спільні фотографії з першою "Холостячкою" країни Ксенією Мішиной на своїй сторінці в соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна актриса Ксенія Мішина розповіла відверті подробиці з особистого життя.

Також портал "Українці" писав, що у мережі з'явилася інформація, що на проекті "Холостячка" Ксенії Мішиної вперше зізналися в коханні.