Відома співачка, суперблондинка Оля Полякова оприлюднила відео в соціальній мережі. Вона показала публіці своїх дітей на дозвіллі.

Відповідне відео Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Популярна і епатажна українська зірка показала своїх доньок в одному із зоомагазинів. На відео видно, як 15-тирічна дочка Олі Полякової Марія одягнена в довгу червону шубу і гладить маленького сірого кошеня в магазині. Варто відзначити, що зіркові відвідувачі дотримуються норм обережності, тому одягнені в захисні маски.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Крім цього, можна помітити і молодшу дочку артистки-Алісу. Вона одягнена в молодіжний і стильний спортивний одяг.

На одному з відео дівчатка стоять перед камерою телефону і тримають в руках маленьких улюбленців, старша –кота, молодша – пухнастого маленького кролика. Дві дочки мило просять свою маму, щоб вона купила їм маленьких вихованців.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

"Мамо, мамо, купи, купи, купи будь ласка", - просять милі дівчатка свою маму Олю Полякову.

Відомо, що українська співачка дуже популярна і старанна, у неї є чимало турбот в шоу-бізнесі, але вона ніколи не забувала про свою сім'ю. Суперблондинка чимало приділяє часу для своїх маленьких улюблениць. Також вона не соромиться показувати своїх дочок в соціальній мережі.

Нагадаємо, що популярна артистка Оля Полякова здивувала фанатів своїм новим образом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Оля Полякова здалася перед публікою з червоним волоссям.

Також портал "Українці" писав, що епатажна українська артистка Оля Полякова розповіла аудиторії страшну історію зі свого особистого життя.