Маленьке овальне обличчя з чітко окресленим і гострим v-подібним підборіддям – одна з найбажаніших рис жіночої краси в багатьох азіатських країнах, і вони, очевидно, можуть отримати її, просто вставляючи в рот гаджет у формі пляшки протягом 10 хвилин день.

Джерело: Odditycentral.

В наші дні ви можете придбати в Інтернеті практично все, що завгодно, але час від часу ми натикаємося на продукти, настільки химерні, що змушуємо чесати в потилицях дивуючись, хто б коли-небудь за них заплатив.

гаджет для зміни обличчя
гаджет для зміни обличчя

Як приклад можна навести цей дивний косметичний аксесуар на китайській торговій платформі TaoBao, який повинен допомогти змінити обличчя користувачів, якщо вони смокчуть його всього 10 хвилин в день.

Гаджет у формі пляшки, що продається як електричний тренажер для обличчя, мабуть, вібрує до 880 разів на хвилину, і саме ці високочастотні вібрації якимось чином стимулюють лицьові м'язи і змінюють форму вашого обличчя.

гаджет для зміни обличчя
гаджет для зміни обличчя

Вібраційний гаджет живиться від батарейок AA, і в даний час його ціна на TaoBao становить 198 доларів. Однак швидкий пошук на платформі виявляє безліч аналогічних альтернатив з цінами від 39 до 319 доларів. Судячи з усього, вони дуже популярні, і, судячи з відгуків користувачів, люди в цілому задоволені їх роботою.

Фотографії "до" і "після", розміщені продавцями, також демонструють значну різницю, але ви не можете скористатися такими доказами, не в наш час, коли ви насилу можете довіряти своїм очам в Інтернеті.

гаджет для зміни обличчя
гаджет для зміни обличчя

Раніше вважалося, що найдивніші гаджети для вправ для обличчя були зроблені в Японії, але Китай, схоже, наздогнав їх досить швидко.

Фотографії цього продукту вперше стали вірусними після того, як були опубліковані в групі Hilarious Sticker Zone в Facebook, де сотні людей ділилися ними і залишали кумедні коментарі.