42-річна жінка, яку звуть Ліз Уотсон з Америки, була самопроголошеною мамою, яка переродилася, коли в 2016 році вона знайшла хобі в мережі і в відеофайлах на YouTubе, після переїзду її дітей до батька.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Жінка витратила чимало грошей, щоб купити реалістичних ляльок. Які допомогли їй впоратися з депресією, після того, як її діти переїхали до батька. Варто відзначити, що ляльки – досить реалістичні.

Знімок ляльок
Знімок ляльок

Побудувавши для них цілу кімнату, вона сказала, що ляльки втішають її, і додала: "Я знаю, що вони ніколи не залишать мене".

Ляльки Reborn зроблені з силікону і вінілу і створені, для того, щоб імітувати справжніх людських немовлят.

Після проблем в особистому житті з чоловіком, жінка прийняла рішення розлучитися в 2010 році. Тільки через цілих три роки Ліз вирішила переїхати.

Жінка побудувала цілу кімнату для ляльок, в якій є все необхідне для імітування справжнього сімейного життя.

Фото Ліз і ляльки
Фото Ліз і ляльки

"Більшість моїх близьких друзів і родичів знають про мою колекцію відроджених немовлят. Більшість з них думають, що це дивне хобі, а деякі навіть вважають їх моторошними. Тим не менш, кожен, хто проводить зі мною багато часу, може ясно бачити, наскільки щасливим вони роблять мене, і вони прийняли те, що є частиною мого життя", - розповіла Ліз.

Нагадаємо, що у Китаї винайшли незвичайний предмет для того, щоб виглядати трохи краще.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у соціальній мережі розповіла, що у чоловіка 16 дружин і 151 дитина.

Також портал "Українці" писав, що у соціальній мережі показали маленького хлопчика, у якого кісти розміром з кавун.