Зірка українського шоу-бізнесу Оля Полякова зізнається – вони з чоловіком, бізнесменом Вадимом Поляковим не пропускають жодної річниці. Однак у цьому році важливу дату довелося змінити:

"11 вересня у мене був концерт в Іспанії, і ми відсвяткували річницю 9-го – в день, коли розписались. Ми тоді удвох, без свідків, сходили в РАЦС, випили шампанського і благополучно забули про цю дату: через два дні у нас була гулянка. Кажуть, любов живе три роки, а в шлюбі неминуче охолодження почуттів... – ділиться Оля Полякова. – Я теж думаю, що пристрасть, "хімія" живе, напевно, не більше трьох років. Потім вас дуже тримають діти, особливо маленькі, ви в'єте гніздо, як дві пташки. Коли діти підростають, виникає наступна криза, яку люди або переживають, або ні".

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Артистка запевняє – всі кризи вони з чоловіком переживали самі, без допомоги психологів. Але зовсім недавно Оля Полякова все ж таки зважилась звернутись до фахівців, щоправда, причиною цього стала інша проблема.

"Проходжу трохи кризу середнього віку. Ми з чоловіком завжди дуже швидко миримось, але проблеми нікуди не діваються – ми просто фокусуємось на іншому. Ось їх би, напевно, я повирішувала з правильним сімейним психологом. Інакше регулярно наступаєш на одні граблі. Хоча ти ж не страус, а людина: зрозумів, що це не працює, вибрав іншу форму – спрацювало, і сам в процесі життя себе "підкручуєш". Напевно, тому одні можуть жити в довгому шлюбі, а інші не здатні самі вчитись і зістрибують з дистанції», – розповіла співачка в інтерв’ю журналу «Отдохни!»