Популярная украинская телеведущая и журналистка, ведущая «ТСН» Маричка Падалко поделилась публикацией в социальной сети. Она показала, как провела свой досуг и обратилась к украинцам.

Соответствующий пост Маричка Падалко разместила на своей странице в Instagram.

«Добрий, щирий і трохи наївний «Справжній Санта» - класний фільм на завершення періоду новорічних розваг і вражень. Вчора дивилися прем’єрний показ - за структурою і тематикою фільм нагадує британський “Real Love”, в якому перетинаються багато сюжетних ліній. Тільки на відміну від «Реального кохання», на «Спражнього Санту» можна сміливо йти з дітьми від 7-8 років. Бо я так мріяла з дітьми разом подивитися улюблене «Реальне кохання», але сюжетна лінія «порно-пари» все відкладала цей момент аж до цього січня. Та і зараз викликала незручні моменти)», - подписала публикацию украинская журналистка.

Кроме этого, Маричка сообщила о том, что в мультфильме очень много наших актеров.

«В «Санті» багато наших зіркових акторів, але для мене найбільш переконливим був Саша Попов @akter. Мені вдома в таких випадках закидають: «Мама, ти так говориш, бо ми - твої діти». Так, ось про Сашу я кажу не тому, що він мій колега, ведучий @snidanok, а тому що він дійсно дуже переконливо зіграв! Бажаю «Справжньому Санті» багато вдячних глядачів від 13 січня!», - поделилась популярная телеведущая.

Маричка Падалко
Маричка Падалко

Напомним, что Маричка Падалко заговорила о страшных болезнях.