Популярна українська телеведуча і журналістка, ведуча "ТСН" Марічка Падалко поділилася публікацією в соціальній мережі. Вона показала, як провела своє дозвілля і звернулася до українців.

Відповідний пост Марічка Падалко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

«Добрий, щирий і трохи наївний «Справжній Санта» - класний фільм на завершення періоду новорічних розваг і вражень. Вчора дивилися прем’єрний показ - за структурою і тематикою фільм нагадує британський “Real Love”, в якому перетинаються багато сюжетних ліній. Тільки на відміну від «Реального кохання», на «Спражнього Санту» можна сміливо йти з дітьми від 7-8 років. Бо я так мріяла з дітьми разом подивитися улюблене «Реальне кохання», але сюжетна лінія «порно-пари» все відкладала цей момент аж до цього січня. Та і зараз викликала незручні моменти)", - підписала публікацію українська журналістка.

Крім цього, Марічка повідомила про те, що в мультфільмі дуже багато наших акторів.

« В «Санті» багато наших зіркових акторів, але для мене найбільш переконливим був Саша Попов @akter. Мені вдома в таких випадках закидають: «Мама, ти так говориш, бо ми - твої діти». Так, ось про Сашу я кажу не тому, що він мій колега, ведучий @snidanok, а тому що він дійсно дуже переконливо зіграв! Бажаю «Справжньому Санті» багато вдячних глядачів від 13 січня!» ,- поділилася популярна телеведуча.

Марічка Падалко
Марічка Падалко

Нагадаємо, що Марічка Падалко заговорила про страшні хвороби.