Успешная украинская реперша Alyona Alyona удивила публику необычным постом. Она обратилась к фанатам и рассказала, как добиться успеха.

Соответствующую публикацию Alyona Alyona обнародовала в своем аккаунте в Instagram.

"Успіх не в удачі, він в завзятості. У мене немає знайомих, які домоглися успіху без завзятості. Так, є випадки, коли удача бере своє, але в приклад ставлять саме тих, хто досягав свого, стояв на своєму і танкував. Кожні свої труднощі я долала з розумінням того, що все вийде — головне не здаватися і йти вперед, не озираючись на «важко», «втомилася», «сумніваюся». Ніколи не здавалася, не думала, що не вдасться: одним словом — танкувала. В нашій коллабі з World of Tanks (геймери, привіт) ми створили проєкт, в якому розповідаю про те, як важливо проявляти наполегливість. За посиланням в описі профілю подивіться моє повне інтерв'ю. Там я розповідаю про те, як я справлялася з труднощами, досягала цілей і танкувала. Подивіться, надихніться та публікуйте свої історії з хештегом #танкуй. Розкажіть в цих історіях про те, як ви досягали цілей. Нехай ці історії надихнуть ваших друзів і знайомих. Для мене, танкувати — не йти по головах і бути акулою в будь-якій професії. Тому що елементарна дієта — це теж шлях до своєї цілі p.s. World of Tanks молодці, що підіймаєте тему, яка надихає. Мені приємно бути частиною цього проєкту. За посиланням в stories дивись повне інтерв’ю", - подписала публикацию украинская реперша.

Фото Алены Алены
Фото Алены Алены

Поклонники звезды не забыли о себе напомнить и принялись комментировать публикацию артистки.

"Вот это удивила", "Я Вами захоплююсь, Ви завжди мене надихаєте! Дякую Вам", "Ого, яка крута колаборація", - пишут отзывы пользователи социальной сети.

Комментарии на пост Алены в Instagram
Комментарии на пост Алены в Instagram

Как ранее сообщал портал "Українці", Алена Алена сделала громкое заявление.