Успішна українська реперша Alyona Alyona здивувала публіку незвичайним постом. Вона звернулася до фанатів і розповіла, як домогтися успіху.

Відповідну публікацію Alyona Alyona оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Успіх не в удачі, він в завзятості. У мене немає знайомих, які домоглися успіху без завзятості. Так, є випадки, коли удача бере своє, але в приклад ставлять саме тих, хто досягав свого, стояв на своєму і танкував. Кожні свої труднощі я долала з розумінням того, що все вийде — головне не здаватися і йти вперед, не озираючись на «важко», «втомилася», «сумніваюся». Ніколи не здавалася, не думала, що не вдасться: одним словом — танкувала. В нашій коллабі з World of Tanks (геймери, привіт) ми створили проєкт, в якому розповідаю про те, як важливо проявляти наполегливість. За посиланням в описі профілю подивіться моє повне інтерв'ю. Там я розповідаю про те, як я справлялася з труднощами, досягала цілей і танкувала. Подивіться, надихніться та публікуйте свої історії з хештегом #танкуй. Розкажіть в цих історіях про те, як ви досягали цілей. Нехай ці історії надихнуть ваших друзів і знайомих. Для мене, танкувати — не йти по головах і бути акулою в будь-якій професії. Тому що елементарна дієта — це теж шлях до своєї цілі p.s. World of Tanks молодці, що підіймаєте тему, яка надихає. Мені приємно бути частиною цього проєкту. За посиланням в stories дивись повне інтерв’ю", - підписала публікацію українська реперша.

Фото Олени Олени
Фото Олени Олени

Шанувальники зірки не забули про себе нагадати і почали коментувати публікацію артистки.

"Ось це здивувала", " Я Вами захоплююсь, Ви завжди мене надихаєте! Дякую вам", "Ого, яка кута колаборація", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олени в Instagram
Коментарі на пост Олени в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Олена зробила гучну заяву.