Балерина звикла епатувати публіку своєю вкрай вільною поведінкою. Анастасія Волочкова звикла позувати перед публікою в компрометуючих позах.

"Королева шпагату" має слабкість не тільки до фото з розсунутими ногами, але і до спиртного. Саме це поєднання зіграло з артисткою злий жарт.

Нещодавно Анастасія вирушила на відпочинок до Туреччини. Причому коханий і дочка залишилися вдома, в поїздку балерина вирушила одна. Там Волочкова вирішила пуститися берега. Алкоголь рікою і відсутність будь-якого контролю призвели до того, що Анастасію з ганьбою вигнали з готелю.

Анастасія Волочкова, скріншот із відео
Анастасія Волочкова, скріншот із відео

Поперечні шпагати танцівниці постояльці і персонал ще змогли пережити, але ось наслідки алкоголю стали останньою краплею. Волочкова перебрала і стала вести себе неналежним чином, лаючись і влаштовуючи дебош.

"Випила і почала грубити людям, там були діти. Це ж Туреччина, на кожному розі наливають", – розповіла співачка Анна Калашникова на шоу "Ти не повіриш!".

Нещодавно Анастасія Волочкова зчепилася з новою дружиною колишнього чоловіка. Причиною скандалу стала дочка балерини Аріадна. Дівчинка часто проводить час з батьком і його дружиною.

На думку Анастасії, нова обраниця не любить падчерку. До речі, багато знайомих Волочкової впевнені, що артистка подає дочки поганий приклад.