14 листопада Лоліта Мілявська відзначає день народження. Зірку привітали друзі та колеги.

На честь важливої дати Ігор Ніколаєв опублікував в особистому блозі архівний знімок зі співачкою. Судячи з усього, фотографія зроблена кілька років тому, до того, як артистка скинула кілька кілограмів і помітно постройнішала.

"Щастя і здоров'я тобі і твоїм близьким людям! Дивуй, Запалюй, твори, люби і будь коханою! (Тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прим. ред.)", – написав Ігор Ніколаєв під знімком з подругою.

Правда, судячи з усього, фотографія не дуже сподобалася самій іменинниці. Лоліта зазначила, що на кадрі "ще товста". Однак, за її словами, фото все одно хороше, адже на ньому вона разом зі своїм другом, праця і повагу якого шалено цінує.

публікація Ігоря Ніколаєва в Instagram
публікація Ігоря Ніколаєва в Instagram

На знімку композитор і співачка тісно притиснулися один до одного. Ігор Ніколаєв однією рукою обіймає колегу за плечі, а друга лежить в області її пишних грудей. Шанувальники тут же звернули увагу на цей момент, деякі навіть припустили, що одружений Миколаїв встиг облапати бюст подруги.

"А ручки-то, ручки! Ось безсоромник", "Дуже невдало тут вийшла Лоліта", "Навіщо так обтягувати в 60 років....бажаю бути хорошою бабусею для онуків і бути здоровою", "Цікаво після такого знімка Юля не буде ревнувати?" – написали в коментарях.