Епатажний Скандал під час четвертого випуску улюбленого шоу мільйонів «Маска» виконав пісню «Красиво» співачки Тіни Кароль. А в цей час зіркові детективи стали обговорювати, хто ця витончена учасниця, яка має неймовірні вокальні дані та говорить виключно російською мовою.

«Послухайте, як вона говорить – голос схожий на акторку Олену Кравець із «Квартал 95», – поділився Андрій Данилко.

Думку колеги розділила Оля Полякова, зазначивши, що костюм героїні спроєктований дуже хитро – прихований і зріст, і форми. А от NK | Настя Каменських вирішила зосередитись на мові Скандалу, тож припустила, що під маскою може ховатись зірка, яка народилась за межами України.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

«А ще в нас є підказка, що Скандал народилась взимку. Тому у мене є такі варіанти: Світлана Вольнова, яка, до речі, народилась у Петербурзі і в неї було шоу «Скандал», а ще це може бути Монро – вона досить скандальна», – розповіла зірковий детектив шоу NK | Настя Каменських.

Учасниця теж довго не мовчала і презентувала детективам чорний ящик, в якому сховала підказку про себе. У скриньці лежав мікрофон, тож наступні версії детективів були пов’язані з іменами відомих співачок.

Так, Оля Полякова припустила, що під маскою ховається провокаційна співачка MARUV, а за словами DZIDZIO, під маскою колишня учасниця гурту «НЕАНГЕЛИ», співачка SLAVA KAMINSKA. А от хто із зіркових детективів назвав справжнє ім’я артистки, стане відомо в нових випусках шоу «Маска».