Віталій Козловський зізнається, батько дуже хворів. Чоловік не поспішав робити операцію, не дивлячись на вмовляння сина.

«Ми з батьком були дуже близькими. У нього була професійна хвороба, пов’язана з легенями, тому що він був електриком-автомийником. Він працював на будівництвах різних величезних. І, звичайно, з легенями була проблема, тому що весь пил осідав на них, - поділився із журналістами Козловський, - він все відкладав: «Давай ще день почекаємо, ну ще день». Приїхали, зробили йому тест на «корону», не підтвердилася, і ми домовилися, що наступного дня відвозимо батька в лікарню».

Наступного дня Віталію Козловському-старшому стало набагато гірше. Його екстрено шпитaлізувaли. Попереду було кілька найстрашніших днів.

Фото Віталія Козловського
Фото Віталія Козловського

«Саме тільки в цей момент я заплакав, тому що розумів – я нічого не можу вдіяти. Вперше, коли дізнався, що його не стало, мені якось внутрішньо стало простіше, адже смерть – це іноді спасіння. Він уже не мучиться, - ділиться Козловський і додає, із мамою стосунки досі лишились прохолодні. A ось тато був його сім'єю. – Навіть, коли він лежав у реанімації, кажу: «Давай одужуй швидше, бо ти ж там наготував голубців, ми маємо ще їх з’їсти». Він навіть засміявся з цього. Улюблена справа – це сісти отак переді мною і дивитися, як я їм. Говорив: «Так, салат на забудь». Коли тата не стало, я приїхав до нього додому, забрав з холодильника ті голубці, і зробив таку собі вечерю, але вже без батька. Але з його стравами».

Співак написав про смерть батька в соцмережaх, аби дізнались усі друзі Козловського-старшого. Когось привіз на прощання своїм коштом. Але є та, хто доїхати так і не змогли.

«Дочка від першого шлюбу мого батька живе в Росії. Вона працює на державній роботі, не змогла приїхати на похорон свого рідного батька. І я розумію, що я до них не приїду ні за яких обставин», - розповів Козловський.