21-річна Марія Захарова – молодша дочка відомої співачки Маші Распутіної – розповіла на телебаченні в шоу "Андрій Малахов. Прямий ефір" про наболіле.

За словами дівчини, останнім часом їй приходять послання з погрозами, написаними кров'ю. Марія переконана, що це справа рук її старшого брата Романа, який завжди ображав її і піднімав на неї руку.

Але цим жахлива поведінка Роман не обмежувалося. Чоловік чіплявся до сестри з ранніх пір, пропонуючи познайомити її зі статевим життям, пише "Стархіт".

Брат пропонував переспати. Коли мені було 17, він приставав. Я була незайманою, а він хотів стати моїм першим чоловіком. Він навіть своїй мамі говорив: "Я Машу прокачаю наркотиками і жорстко трахну" Марія Захарова

Дочка Маші Распутіної
Дочка Маші Распутіної

Марія зізналася, що розповіла мамі про поведінку брата, але та розгубилася і порадила просто всіляко уникати його компанії.

Брат і мамі моїй погрожував, говорив: "Вона починає мене дратувати, вб'ю її". Тато мені не вірить, він на боці сина. Мама не в полоні, звичайно, але знаходиться під впливом батька Марія Захарова

42-річний Роман підтвердив слова сестри про те, що не раз піднімав на неї руку. На його думку, та це цілком заслужила. Однак інші звинувачення заперечує, заявивши, що дівчина сама поводилася розпусно. Чоловік розповів, як Марія брала телефон батька і обдзвонювала його партнерів, пропонуючи свої інтимні послуги. До того ж її вигнали з чотирьох шкіл. Роман переконаний, що Марія навіть писати не вміє.

Ця дрібна комаха мені в дочки годиться. У всьому винна Распутіна! Не треба дітей в старості народжувати, у них генетичний збій відбувається. У неї обидві дочки недороблені... Роман Захаров

Маша Распутіна два рази була в шлюбі. Від першого чоловіка – продюсера Володимира Єрмакова – артистка народила дочку Лідію, а після розлучення закрутила роман з бізнесменом Віктором Захаровим, у якого вже був син Роман. У другому шлюбі у співачки з'явилася молодша дочка Марія, яка тепер і розкриває непривабливі таємниці сім'ї.