Популярна брюнетка повідомила про інтимну близькість. Лоліта Мілявська знайшла шлях до екстазу.

Екс-дружина Олександра Цекало вважається однією з найсексуальніших жінок на естраді. Лоліта Мілявська спокушає публіку округлими стегнами, пишним бюстом і бездоганною впевненістю в собі.

Артистка не соромиться обговорювати статеве життя зі своїми колегами. В інтерв'ю блогеру ідеальна знаменитість розповіла, як постільні справи змінилися для неї з роками. Дивно, але в передпенсійному віці Лоліта Мілявська стала отримувати більше кайфу від інтимної близькості.

Фото Лоліти Мілявської
Фото Лоліти Мілявської

Співачка зізналася, що її оргазм завжди непідробний. Розкута брюнетка набралася досвіду, тому без праці досягає піку задоволення в процесі інтиму. "У мої 58 це крутіше, ніж в 40 і 35", – поділилася Лоліта Мілявська.

Знаменитість видала делікатний секрет, який вона використовує собі на благо. Для сексуального життя, за її словами, потрібно вибирати розумного партнера. Це допомагає зробити статевий акт "цікавіше і якісніше", вважає Лоліта Мілявська.

Нагадаємо, зірка розповіла, в яких незвичайних місцях їй довелося випробувати плотські втіхи. Серед них виявилися плацкартний вагон, телефонна будка і навіть салон літака. Лоліта Мілявська пояснила, що в СРСР знайти приміщення для сексу багатьом було непросто.