В останні роки Марину Хлєбнікову переслідує злий рок. У згорілій квартирі вокалістки кілька років тому розлучився з життям її екс-чоловік Антон Логінов.

Музикант і концертний директор артистки, з яким вони знову зійшлися в останні роки його життя, переніс інсульт. Чоловік дуже страждав від наслідків недуги. Три роки тому сталася трагедія: коханий Марини Хлєбнікової наклав на себе руки.

Бездиханне тіло Антона Логінова знайшла у себе вдома сама співачка. Від перенесеного шоку зірка потрапила в клініку з нервовим зривом. Перед смертю обранець знаменитості просив нікого не звинувачувати в його смерті. Також він написав, що Марина Хлєбнікова була сенсом його життя.

Марина Хлєбнікова
Марина Хлєбнікова

Виходить, що квартира вокалістки неначе проклята. Забобонні люди можуть припустити, що покійний музикант спробував забрати свою кохану на той світ.

18 листопада в московській квартирі Марини Хлєбнікової сталася пожежа. Зірка отримала моторошні опіки і була госпіталізована. Її стан оцінюється як вкрай важкий. У момент трагедії вдома перебували співачка, її чоловік і дочка, але серйозно постраждала тільки артистка.

Медики ввели знаменитість в штучну кому і підключили до апарату ШВЛ. Розглядаються дві версії того, що сталося. За однією, загоряння сталося через непотушенной сигарети, за іншою – причиною стало коротке замикання.