15 листопада розгорівся справжній скандал: Вікторія на своїй сторінці виклала відео, де відрізає чималий шматок торта із зображенням колишньої колеги Слави Камінської.

Віка написала, що такий жартівливий сюрприз їй подарували шанувальники. А в коментарях посипались звинувачення, мовляв, реакції неприродні. Слава теж написала пост, в якому засудила такий вчинок. Журналісти звернулись за коментарями до співачок. Слава не змогла поговорити з пресою через напружений робочий графік, а Вікторія погодилась дати відверте інтерв’ю.

Вікторія говорить, що не мала наміру образити екс-колегу, і торт дійсно був неочікуваним подарунком. Та реакція Слави її не здивувала, адже, за словами Вікторії, у Слави життєва позиція жартувати з неї, знущатися, глузувати, підколювати та буліти. Вікторія зізнається, що давно Славі пробачила.

Фото Слави Камінської
Фото Слави Камінської

«Було таке, що людина емоційно не справлялася, і вона могла мене справді вдарити. Це було в автобусі, я пам'ятаю колись запізнилася. Я лягла на ліжко і побачила людину, яка накинулася на мене з кулаками. Це було боляче фізично та морально», - поділилася із журналістами каналу «Україна» Вікторія Смеюха.

Вікторія зізнається, що в колективі багато хто був на боці її рудої колеги.

«Багато провокацій, інтриг було, а я не знала, як захиститись. Юра, наш продюсер, не міг збагнути, чому стільки проблем. Був період, коли мені сказали: «Якщо ти зараз не поговориш зі Славою, доведеться тебе замінити», - говорить співачка на телеканалі «Україна» і додає, що однією із причин закриття гурту «НеАнгели» стали постійні конфлікти між його учасницями.

За словами Вікторії, після історії із тортом, вона мала неприємну розмову зі Славою, у якій та навіть погрожувала. Та при цьому Віка не виключає, що спільні виступи з екс-колегою у них ще будуть.