Астролог Влад Росс розповів про гороскоп, який він складав індивідуально для музиканта Андрія Кузьменка, лідера гурту "Скрябін", який загинув в автокатастрофі. Про це гороскопі Росс розповів у своєму коментарі для видання "Главред".

Астролог повідомив, що він становив для Кузьми гороскоп, заснований на його даті народження і зазначив, що в його передбаченнях було зазначено, що музиканту загрожують неприємності саме від водіння автомобіля.

"Свого часу я консультував Кузьму. З його слів я знаю, що народився він о 18:45 17 серпня 1968 року. І якраз в день його народження, о 18: 45 сходив цікавий символ – "людина на неприборканому коні". Також в цей час в будинку смерті сходив символ "біжить серна" (або "людина на верблюді"). Все спочатку вказувало на те, що Кузьмі в його житті потрібно було побоюватися водіння автомобіля, швидкої їзди, тому що він може загинути в дорозі", - розповів Росс.

Влад Росс
Влад Росс

Від зазначив, що в гороскопі Кузьми проглядалися провісники передчасної смерті, так як в одній точці зійшлися майже всі планети.

"Тобто в гороскопі Кузьми Будинок катастроф був просто перевантажений! Кузьма поспішав жити. Підсвідомо він передчував і розумів, що не буде жити довго, тому поспішав жити і робити все швидше, швидше, швидше", - пояснив астролог і додав, що доля музиканта була вирішена заздалегідь і його загибель – трагічний збіг обставин.

"Так судилося. Призахідний вузол місячної орбіти в транзиті на висхідний вузол місячної орбіти, а вузли - це карма, і там в його гороскопі був розташований Уран. А Уран завжди означає несподіванки і неконтрольовані ситуації. Так що загибель Кузьми - це не замовне вбивство. Це трагічний збіг обставин, який став фатальним для Андрій", – пояснивши Росс.

Він назвав ще кілька факторів, які вказували на фатальність трагедії. Зокрема, він нагадав, що Кузьма незадовго до загибелі зняв кліп "руїна", в сюжеті якого був молоковоз.

Також він назвав саму дату загибелі, 2.02.2015 року – негативною датою, так як в астрології двійки вважаються небезпечними цифрами в датах.

Крім того, астролог розповів, що він передбачав музиканту велику славу, в тому числі і після його смерті.

"Юпітер завжди вказує на велику славу, щастя і успіх. Таким чином, після своєї смерті Кузьма став ще більш популярний, ніж був за життя. І тепер вже – назавжди", - зазначив астролог.