Анастасія Волочкова не перестає дивувати шанувальників відвертими фото.

Балерина із задоволенням публікує в своєму блозі знімки різного характеру, досить часто "королеву шпагату" можна побачити в компрометуючих позах і неоднозначних локаціях. Шанувальники не втомлюються обговорювати кожен новий вихід Анастасія.

"Ну, начебто, я в формі.💪 🩰 Біжу на репетицію. Запрошень на мій спектакль в суботу залишилося не багато. (На другому фото) 🩰 🌺 Буду рада вас бачити. Якщо хочете прийти, телефонуйте в театр. (Тел в попередніх постах) або моєму директору Світлані. (Тел в шапці профілю). Буду щаслива танцювати і співати для вас.🌺🩰", – написала Анастасія Волочкова.

Волочкова виклала чергову відверту фотографію в дзеркало, на якій постала в спільному блакитному купальнику. Підписники порахували, що подібний образ артистці не йде. Деякі відзначили, що її тіло виглядає вже не таким молодим.

пост Анастасії Волочкової в Instagram
пост Анастасії Волочкової в Instagram

"Настя, ви набагато краще виглядаєте в одязі" ," який стрункий немолодий чоловік в блакитному купальнику", "вже не пристойно так фотографуватися", "плечі ширше стегон, а де ж жіноча стати", " для 70 років цілком собі....або їй більше? ", "Нічого нового, шкода (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прима. ред.)", – написали коментатори.

комментарии к посту пост Анастасії Волочкової в Instagram
комментарии к посту пост Анастасії Волочкової в Instagram

Раньше Анастасія Волочкова опублікувала довгий хвалебний пост про себе. Таке самозамилування викликало змішані почуття у передплатників. Багато порахували, що Анастасія варто було б вести себе трохи скромніше. На думку коментаторів, балерині варто було б бути більш інтелігентною і стриманою у всьому.