Оля Полякова й Олег Винник – беззаперечні хітмейкери українського шоу-бізнесу, адже їхні пісні знають всі без винятку.

Спеціально для «Новорічної Маски на каналі «Україна» знаменитості об’єднаються та представлять запальну дуетну композицію «Длинноногое счастье».

Нещодавно Оля Полякова шокувала всіх відвертою заявою про спільне дитя з Олегом Винником, чим викликала безліч запитань у прихильників.

«Відтепер у нас велика любов з Олегом, тому що ми разом робимо дитину. Вчора ми цим займалися 6 годин поспіль. Я прийшла додому трішки весела і в 3 годині ночі. А сьогодні зустріла Олега – він був трохи виснажений», – зізнавалась кілька місяців тому Оля Полякова на знімальному майданчику гіпершоу «МАСКА».

Весь цей час шанувальники артистів з нетерпінням чекали на подробиці цієї інтригуючої історії. Виявляється, вже кілька місяців Олег і Оля працюють над своєю першою дуетною піснею.

Олег Винник і Оля Полякова
Олег Винник і Оля Полякова

«Оля запитувала мене про дует ще 3-4 роки тому, та взялися за нього ми лише зараз. Як їй тільки вистачало терпіння – не знаю, – дивується Олег Винник в ефірі каналу «Україна». – Текст мені надіслав продюсер рік тому, але тоді я був настільки зайнятий, що не мав часу над ним попрацювати. І ось пройшло ще 9 місяців, і я запропонував Олі музичний матеріал. Ми зустрілися в мене в офісі, було дуже голосно, бо Оля така – вона любить життя, людей, все, що робить. І все склалося, ми «народили» наш дует».

Прем’єру спільної композиції «Длинноногое счастье» Олег Винник і Оля Полякова презентують у грандіозному шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна», яке вийде в ефірі 31 грудня о 20:00. Та це ще далеко не всі сюрпризи, які приготували зіркові детективи для святкового шоу каналу «Україна». Чим іще здивують артисти в новорічну ніч – дізнаємося незабаром.